O mně

Jmenuji se Tereza Solilová (roz. Masná). Jsem vystudovaný ekonom (Ing.) a v současné době působím jako odborný poradce pro výživu a zdravý životní styl.

Baví mě rodičovská dovolená, zahradničení, čas strávený mým seberozvojem. Rekreačně sportuji, ráda si rozšiřuji obzory cestováním v naší domovině a  zahraničí. V neposlední řadě jsem věčným studentem v oblasti výživy a duševního rozvoje jedince.

K povolání poradce mě přivedl dlouholetý zájem o to, jak si lidé mohou trvale udržet zdraví těla a ducha v podmínkách dnešního světa. Silným motivem mi je také touha živit se tím, co je mi skutečně blízké.

Ve své profesi vycházím z moderních vědeckých poznatků a komplementární medicíny. Nejsem zastáncem žádného radikálního výživového směru. Dokážu klientské programy navolit tak, aby vyhovovaly především požadavkům a potřebám klienta. Znalosti získávám hlavně z odborných zahraničních zdrojů. Inspiraci čerpám z mých četných zahraničních cest a pobytů. Spolupracuji s odborníky, organizátory dobrovolnických akcí, přispívám do médií a na svůj blog.

Pomohu vám dostat teorii do praxe! Máte-li otázky ohledně toho, jaké služby mohu nabídnout právě vám, kontaktujte mě prosím telefonicky nebo emailem.

I speak English fluently. Read a short introduction here.

circle-shadow-photo