Proč kila nejdou dolů, když se tak snažíte?

shutterstock_dieta

Cvičíte, hlídáte si pitný režim. Snídáte celozrnné pečivo a bílý jogurt. Nevynecháváte svačiny, obědy ani večeře. A tukové polštářky stále lpí na svých místech! Co je špatně???

Pravděpodobně jíte nevhodné potraviny! Potraviny se vyplatí vybírat chytře. Pak budete i dobře vypadat! Je to podobné jako s oblečením. Prozíravá žena si neoblékne jen tak ledajaké šaty. Zná sama sebe. Ví, co se k ní nejvíc hodí. Podle toho volí správnou barvu i střih.

Podobně jako u ošacení potřebujete výživový plán sestavený přesně z takových potravin, které se k vám hodí! Základem je pochopení a využití principů Jin a Jang. Jakmile uvidíte souvislosti, získáte své vlastní know how ohledně toho, jaké kombinace jídel, nápojů a bylinek jsou přímo pro vás ty nejvhodnější. „Proč mi to někdo neřekl dřív?“, ptají se mí klienti, kteří již získali porozumění ohledně toho, které jídlo je pro ně to správné. Jin a Jang jsou s námi již tisíce let a mohou být vaším “výživovým tahákem” po zbytek života.

Léto je perfektní doba na hubnutí. V letních měsících organismus vyrábí a spotřebovává energii rychleji, což s sebou přináší větší šanci zhubnout! Chcete-li proniknout do tajů Jin / Jang a zredukovat nadbytečná kila, objednejte si “individuální výživový mini kurz” v podobě cenového balíčku 5 x 75 min.

Komentovat