Za co dostávám peníze?

969366_505523062851776_831829039_n

Z jakého důvodu byste si měli zaplatit právě mě jako svého poradce? Jaká je moje role v osobním poradenství? Je výživové poradenství pouze o sestavení jídelníčku a měření tuku v těle? Nikoliv. Mé služby jsou komplexní a kompletní.

Komplexní pohled na klienta

Vše je propojeno. Strava a životní styl zejména. Z tohoto důvodu používám na vizitce kromě pojmenování “poradce pro výživu” také dodatek “poradce zdravého životního stylu”.

V praktickém životě není příliš účinné zabýváme-li se jednotlivými tématy našeho životního stylu odděleně. Jedno ze základních pravidel například zní, že nelze trvale a zdravě zhubnout bez potřebné dávky pohybu. Strava je propojená s pohybem a naopak.

Platíte mě, za to, že posoudím váš způsob výživy a stravovaní, zdravotní stav a váš styl života. Platíte mě za to, že vám poradím, jakým způsobem dosáhnete rovnováhy mezi zdravou stravou, optimálním pohybem a psychickou pohodou.

Orientace v potravinářském průmyslu

Pomáhám klientům zorientovat se ve světě potravinářského průmyslu, který je dnes bohužel -  stejně jako jiné obory – ovládán reklamou a nadnárodními korporacemi. Smutnou skutečností je, že v mnoha případech jsou zkreslená realita a polopravdy ohledně potravin viníkem lidských zdravotních problémů.

Na základě vlastního studia, poznatků a průzkumů doporučuji klientům konkrétní producenty a výrobky, které prospívají zdraví. Neustále hledám výrobky s nejlepší kombinací poměru cena a kvalita. V neposlední řadě usiluji o to, abych klientovi představila netradiční potraviny, které nejsou finančně nákladné a jsou snadné na přípravu.

Platíte mě za to, abych vám rozšířila obzory a ukázala vám, jakým způsobem můžete obohatit váš jídelníček i peněženku.

Osvobození z otroctví kalorií a kilojoulů

Osvobodíte se postupně sami. Díky poradenství získáte hlubší znalosti o principech výživy a stravování. Čím víc budete vědět, tím lehčí pro vás bude zapomenout na počítání kalorií jednotlivých porcí. Věřím, že důležitá je kombinace potravin, ne kalorická hodnota jednotlivých porcí. Věřím, že výživa je o dosažení rovnováhy a že zdraví je také o psychické pohodě.

Platíte mě za to, že vás naučím jednoduchá pravidla, jak se vyváženě stravovat bez stresu a počítání velikosti porcí. Platíte mě za to, že budu respektovat vaše psychické rozpoložení a ukážu vám cestu k dosažení harmonie těla i mysli.

Bude mi potěšením s vámi spolupracovat!

Komentovat